Av. Kerim KÜRKÇÜ

Av. Kerim KÜRKÇÜ

Av. Kerim KÜRKÇÜ, 2007 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesin’ den 2013 yılında mezun olmuştur. Çeşitli hukuk bürolarında mesleğini stajyer avukat olarak icra ettikten sonra 2012 yılında avukat olan kardeşi Evren DENİZ ile beraber İstanbul Kadıköy’de KED HUKUK BÜROSU nu kurmuştur.

Av. Kerim KÜRKÇÜ, Türk Hukukunun tüm alanlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmiş ve davaların içinde bulunmuştur. Bunlarla beraber, Avrupa Patent Vekilliği de yapmaktadır. İngilizce diline vakıf olup, iş hukuku İngilizcesi üzerine eğitim almıştır.

Av. Kerim KÜRKÇÜ; Bankacılık Hukuku, Ticaret Hukuku, İhracat ve Kambiyo Mevzuatı, İcra Ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Krediler, Muhasebe, İş Hukuku, Gayrı Menkul Hukuku, Marka Ve Patent Hukuku ve özel hukukun birçok alanında faal olarak bulunmaktadır. Özellikle Banka Hukuku, Krediler, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku ile Şirketler arası veya Şirket ortaklarının birbirleriyle gerçekleştirdikleri ihtilafların çözümü alanında geniş hukuki deneyime sahiptir.

YER ALDIĞI PROJELER
2014 ; Yazılı Yargılama Usulü Hakkında Staj Projesi